Codzienność wymaga, aby po nią sięgać

Pełni zadowolenia i satysfakcji z realizacji wieloletnich marzeń zapraszamy Państwa do obiektu wypoczynkowo-noclegowo-gastronomicznego „Laguna” położonego na przedmieściach Gliwic w miejscowości Niewiesze nad zbiornikiem wodnym jeziora Małe Pławniowice (19 km od Gliwic, w kierunku na Wrocław).

Delektuj się chwilą spędzoną w naszej okolicy

Odtwarzaj film

Nasza Oferta

Szeroki wybór pokoi pozwoli każdemu dopasować do siebie zarówno cenę jak i standard.

Pokój jednoosobowy

Od:: 145zł

Pokój jednoosobowy jest pokojem dwuosobowym do pojedynczego wykorzystania. Konfiguracja łóżkek dwa osobne lub jedno małżeńskie w zależności od dostępności. Pokój jest wyposażony w telwizor LCD oraz łazienkę z natryskiem. Sejf dostępny jest w części recepcyjnej bez żadnych dopłat. W każdym pokoju znajduje się roleta zewnętrzna zaciemniająca.

Pokój dwuosobowy

Od: 165zł

Pokój jest wyposażony w telwizor LCD oraz łazienkę z natryskiem, konfiguracja łóżek dwa osobne lub jedno małżeńskie w zależności od dostępności. Sejf dostępny jest w części recepcyjnej bez żadnych dopłat. W każdym pokoju znajduje się roleta zewnętrzna zaciemniająca.

Pokój typu studio

Od:: 200zł

Pokój składa się z sypialni oraz pokoju dziennego. Opcjonalnie dostępne są pokoje z tarasem, oraz wanną. W każdym w pokoju znajduje się łazienka, telewizor LCD. Sejf dostępny jest w części recepcyjnej bez żadnych dopłat. W każdym pokoju znajduje się roleta zewnętrzna zaciemniająca.

Komentarze naszych zadowolonych gości

" Wspaniale miejsce na zrobienie np przyjecia okolicznościowego, komunii, stypy czy nawet wesela niewielkiego ale mysle ze na ok 80 osob w sam raz idealnie, z atrakcji dla najmłodszych: trampolina, domki dla najmlodszych... Wspaniale widoki wieczorem przy dopisujacej pogodzie oczywiście;) obsluga bardzo miła, profesjonalna ,uczciwa i rzetelna. "
" Imprezy małe (25 osób) jak i te wielkie (112 osób) wychodzą fenomenalnie. Okolica jest przytulna. Jedzenie pychota. "
" Śliczne miejsce, świetne jedzenie a obsługa naprawdę na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. "

Galeria

Każde wydarzenie, impreza i pobyt w naszym kompleksie będzie wspaniałym doświadczeniem, które będziecie wspominać już zawsze.